ארנון קידר - מעשים ותוצאות !

שמי ארנון קידר וב-3 החודשים הבאים אעבוד איתך, 1 על 1, יחד נשיג תוצאות משמעותיות לעסק שלך

השאירו פרטים ונחזור לתיאום שיחת היכרות עם ארנון:

מסלולים מדויקים בהתאמה אישית לך ולעסק שלך

עבודה אחד על אחד עם ארנון - משיגים את מה שתכננו

לבעלי עסקים בכל גודל ובכל סיטואציה

למעלה מ-20 שנות נסיון בהקמה וניהול עסקים

זה לא עוד קורס. עם ארנון מיישמים מטמיעים ומשיגים יחד תוצאות בעסק

אז מה הפתרון המדויק עבורך?

מסלולים בהתאמה אישית לעסק שלך

מסלולים של תוכן ועבודה משותפת, אחד על אחד, היוצרים ביחד בהירות עצומה ותוצאות מדהימות. כל מסלול משלב בתוכו תוכן המותאם באופן מדויק לעסק שלכם, לנקודת הפתיחה המדויקת שלו ולתמונת הניצחון אותה הגדרנו יחד. 

לב Heart

שחרור חסמי מכירות ▪ התאמת מודל המכירה לעסק שלך ▪ תרגול ממושך 1 על 1 ▪ ניסוח הצעת מחיר ▪ יצירת שיטה ומודל פולואפ ▪ התמודדות עם לבטים

שורשים Roots

יצירת חזון בתהליך עומק ▪ בחירת ערכים תואמים ▪ יצירת נרטיב מוכר ובידול ▪ הבנת מסע הליד והלקוח ▪ בניית סט מוצרים ותמחור ממתג

חיים Life

יצירת תוכנית ברורה - מפסיקים לתפעל מתחילים לנהל ▪ יישום התוכנית - יחד בעבודה משותפת ▪ גיוס עובדים במידת הצורך ▪ הגדרות תפקידים חדשות ▪ יצירת הכנסות חדשות למימון המהלך

אסטרטגיה Strategy

אפיון מעמיק ומציאת נתיב GO ▪ הבנת הרצוי וקבלת החלטות אסטרטגיות ▪ בנייה וניתוח תוכנית עסקית מפורטת ▪ בנייה וניתוח תוכנית שיווק מפורטת ▪ בדיקת ROI ובחירת ספקי שירות

תודעה Mind

ניפוץ פרדיגמות וחסמים שחרור העבר ▪ לימוד תשומת לב ושימוש נכון בשפה נקייה ▪ לקיחת אחריות להבין שזה תלוי בנו ▪ סיום ההישרדות - מעכשיו אנחנו יוצרים מציאות ▪ חיבור תודעה חיובית לעשייה עסקית

התמדה Diligence

יצירת ספר נהלים ▪ הגדרת תפקידים מדוייקת ▪ יצירת גאנט משימות טווח ארוך וקצר ▪ כלים להטמעת הסדר הארגוני לטווח הארוך ▪ ניהול שוטף וגיוס עובדים

הקשיבו ללקוחות שלנו

5/5

אודות ארנון קידר

היי, שמי ארנון בן 41 מחיפה. אני פעיל בזירה העסקית כבר למעלה מ- 25 שנה, כאשר בכל עסקיי לאורך השנים ראיתי, הפנמתי ולמדתי תהליכים עסקיים בתחומים שונים ומגוונים. כיוון שעבדתי עם המגזר העסקי, ראיתי עסקים נופלים וקמים, הצלחות מסחררות וכישלונות צורמים, ראיתי ולמדתי. 

ארנון קידר - צמיחה עסקית ואישית​

גם בעסקים שלי ידעתי עליות מורדות, העסקתי לאורך השנים מאות עובדים, למדתי לגייס ולפטר ולהתמודד עם מגוון אתגרים ניהוליים. התמודדתי עם קשיים כלכליים וגיוס אשראי חכם, ידעתי אתגרים מנטליים ולמדתי להתמודד ולפתח חוסן. חוותי תהליכי שיווק ומכירות, שמעתי "לא" ושמעתי גם הרבה "כן"', עברתי מעסקאות של 3 ספרות לעסקאות של 5 ספרות וממחזורים של 5 ספרות ל- 7 ספרות.

הייעוץ העסקי שאני מעניק הוא בשבילי הגשמה מלאה. להוביל בני אדם אל עבר ההצלחה וההגשמה שלהם. אתם קולטים? להתפרנס מהצלחה והגשמה של אחרים – זה עוצמתי וזה סוחף וזו השליחות איתה אני קם בבוקר ואיתה אני הולך לישון.

 אני יועץ אקטיבי, גם מלמד, גם מעלה רעיונות וגם מלווה אתכם ביישום באש ובמים, כתף אל כתף עד שתגיעו ליעד.
דברו איתי, שאלו אותי. אני בוחר להיות כאן עבורכם, זו השליחות שלי ואני אהיה מאושר ללוות גם אתכם, בדרככם אל ההצלחה וההגשמה שלכם.

ברוכים הבאים,

שאלות נפוצות על שיטת ארנון קידר לפיתוח ולצמיחה

כל מסלול ומסלול הוא עולם ומלואו. אני מעוניין להוביל למצב בו תבחרו את המסלול או המסלולים המדויקים עבורכם כך שתזכו לקבל את התועלות הנהדרות והנכונות בדיוק עבורכם. לכן אני מזמין אתכם לשלוח לי הודעה או דוא"ל עם כל שאלה שיש לכם ו/או עם בקשה לתאם שיחת ייעוץ והכוונה ללא עלות או התחייבות. אני מבטיח לענות לכל פנייה ולשוחח עם כל מי שמעוניין לדבר איתי בנוגע לבחירת מסלול ודיוק הבחירה.

יש מסלולים שמשתלבים באופן טבעי זה בזה והשילוב ביניהם מעצים את החוויה ואת התוצאה. ניתן לשלב כמה מסלולים במקביל ואף ניתן לבנות תוכנית שתשלב את כל המסלולים יחד. על מנת להבין את המשמעות ואת האפשרויות יותר לעומק, כדאי מאוד לשוחח איתי ולהבין האם זה מה שנכון עבורכם. לפעמים עדיף לצעוד לאט ולהטמיע ולפעמים להתפתח במקביל בכמה מישורים.

ברור. ניתן לתאם פגישה חד פעמית או לרכוש חבילת שעות ולנצלן באופן שהכי נכון עבורכם. לעיתים זה הדבר הנכון, תלוי בנסיבות. גם כאן הייתי ממליץ להעלות את הכל על הכתב ולשלוח לי. מבטיח לתת תשובה כנה שתציע את הדבר הנכון ביותר שאני אאמין שיש לי להציע לכם.

לצערי לא. כל המסלולים דורשים שיתוף פעולה מלא שלכם ואנו באים לעשות עבודה משותפת, לתרגל ולהתאמן יחד על מנת להביא את התוצאה הרצויה לכם. אם אין בכם גרם של תשוקה לחוות, ולצמוח גם אם אהיה קוסם – אין קסמים בדבר הזה.
יחד עם זאת אם יש לכם את התשוקה והרצון לצמוח ולהתפתח, אתן את כל כולי עבורכם.
כמו כן, אם אני מזהה מראש אדם שעל אף כוונותיו הטובות ייתכן וייתקל בקשיים משמעותיים, אני אומר זאת מייד. לפעמים אני אפנה למסלול אחר כי אין מוכנות למסלול הספציפי או אמליץ על תהליך אחר או איש מקצוע אחר – תלוי בנסיבות. מה שבטוח לא אתחיל תהליך אם אינני משוכנע שהאדם שמולי יכול לצמוח בו ולהביא את התוצאה הרצויה.

בנוסף, אני שומר לעצמי את הזכות לעבוד רק עם מי שמתאים לי לעבוד. אני נמנע מלתת שירות לעסקים שאינם ערכיים או שהמוצר שלהם אינו מעניק ערך (שלא לומר מזיק) או לחילופין עסקים שעוסקים בפלילים – אני לא הכתובת.

את המסלול כן. את הדרך, לא. הדרך היא אין סופית וצמיחה היא דבר מבורך. הרצון להתחדד ולהשתפר הוא טבעי והרבה פעמים הלקוחות מקבלים תיאבון כי פתאום הדברים ברורים יותר ויש כלים ויכולות חדשות שיוצרים רעב בריא. כל אחד ואחת מתחילים את המסלול בנקודה אחרת ואני מתאים את עצמי לאנשים שנמצאים מולי. כאשר מסתיים המסלול יש כאלה שרוצים להמשיך בחייהם, להנות ממה שקיבלו עד כה ולהתמיד בעצמם בהטמעה וביישום. מנגד יש כאלה שרוצים להמשיך להתאמן, לצמוח ולהרחיב אופקים. לאלה יש לנו מסלולי המשך. זכרו, כל מותג יודע שתמיד יש את השלב הבא.

 פערי הידע והניסיון בין עצמאיים ובעלי עסקים בכל תחום הם עצומים. יש עצמאיים שלא יודעים לחשב מע"מ לבד ויש כאלה שיודעים לרכוש חברות ענק במיליוני דולרים. על כן בכל אחד מהמסלולים ועם כל אחד מהאנשים הניגשים אלי עם רצון לצמוח, חשוב לי קודם כל להרגיש את האדם שמולי, להבין מה הוא או היא מחפשים ולהציע להם רק את הפתרון הנכון להם בנקודת הזמן הנוכחית. מעבר לכך אני מתאים את התכנים לתוך העולם והתחום בו עוסק האדם שמולי וזאת מתוך מטרה להפיל כמה שיותר אסימונים ולהביא לתועלת הגדולה ביותר עבורכם.

התשובה היא שלרוב לא מוציאים מהשוטף. בין אם מדובר במסלולים ובין אם בייעוץ עסקי בכלל, מדובר בהשקעה. אולי בהשקעה החשובה ביותר שתעשו כבעלי עסקים. כראוי להשקעה מומלץ להוציא אותה באמצעות מימון פיננסי כלשהו או כסף ששמתם בצד לצמיחה ופיתוח. אם לא שמתם כסף בצד, זו בדיוק הסיבה שכדאי שתשנו גישה ותלמדו כיצד זה נהיה אפשרי באמצעות שינוי חשיבה והשקעה בעצמכם.

שאלה לגיטימית. תזרמו איתי רגע. אני טוען שלרוב יש שני מצבים: או שהבנת למה אתה צריך, או שתשאל את עצמך למה אני לא מבין שאני צריך. ייעוץ עסקי יכול לבוא מקושי ומבעיות כאלה ואחרות, אך יכול באותה מידה לבוא דווקא בעסקים מצליחים שמבינים שכדאי לשמוע עוד דעה ולהיעזר באנשי מקצוע מנוסים בכדי לעשות את הקפיצה ולעלות לשלב הבא.
לא צריך צרות כדי להביא עזרה, בדיוק להפך! דווקא שטוב עושים מהלכים מנצחים ומביאים הישגים שיבססו אתכם לשנים הקרובות. יחד עם זאת, אם חלילה נקלעתם לקשיים כדאי מאוד שתמצאו עזרה. בלי שינוי תודעה וזווית רעננה לפעמים המשחק נגמר עוד הרבה לפני שתבינו זאת.

ברוב העסקים שהם מותג, ייעוץ ואימון הוא דבר שבשגרה. שאלו את עצמכם ממי אתם רוצים ללמוד, מעסקים שהם מותגים המתייעצים, מתאמנים ומתפתחים על בסיס קבוע או מעסקים שהם פחות גדולים ומוכרים, חלקם הגדול בקשיים (קשיים זה לאו דווקא לא רווחיים, יש בעיות תפעול, ניהול עובדים וכו') שיודעים הכל עד שמתעייפים ונשחקים או חלילה נסגרים?
ממי תעדיפו ללמוד?

כן. ניתן לפרוס כל עסקה אצלנו לעד 12 תשלומים ללא ריבית בכרטיס אשראי (למעט דיינרס ואמריקן אקספרס).
רוצים לפרוס לשיקים? גם אפשרי! ניתן לחלק עד 6 שיקים למסלול בודד או עד 10 שיקים למסלול כפול או יותר*
*בכפוף לאישור חברת האשראי המבטחת את השיקים.

ארנון קידר - מעשים ותוצאות

בואו נדבר!

צרו קשר עוד היום, ונתאם לכם שיחת היכרות ראשונית ללא תשלום
לתיאום שיחת היכרות עם ארנון קידר ללא תשלום