ארנון קידר - צמיחה עסקית ואישית

שמי ארנון קידר, מנטור מנוסה ואקטיבי, ומרגע זה אני לוקח אחריות על ההצלחה שלך

קבעו לי שיחה היכרות עם ארנון קידר

מסלולים מדויקים בהתאמה אישית לך ולעסק שלך

עבודה אחד על אחד עם ארנון - משיגים את מה שתכננו

לעצמאיים ועצמאיות ומנהלים של עסקים בסדר גודל קטן ובינוני

למעלה מ-20 שנות נסיון בהקמה וניהול עסקים

זה לא קורס עם כלים - זה קורה כאן ועכשיו בעשייה משותפת

אז מה הפתרון עבורך?

מסלולים בהתאמה אישית לעסק שלך

מסלולים של תוכן ועבודה משותפת, אחד על אחד, היוצרים ביחד בהירות עצומה ותוצאות מדהימות. כל מסלול משלב בתוכו תוכן המותאם באופן מדויק לעסק שלכם, לנקודת הפתיחה המדויקת שלו ולתמונת הניצחון אותה הגדרנו יחד. 

שורשים Roots

המסלול שמתחיל בהבנת השליחות שלכם. תהליך יסודי של יצירת חזון מוביל בסופו ליצירת הנרטיב של המותג ומקנה את סט הערכים עליו המותג מושתת.

לב Heart

מכירות הן הלב של העסק. ממסלול זה העוסק במכירות, תצאו עם עם שקט נפשי ועם הכוח לשלוט בתוצאות שלכם, לחיות ברווחה כלכלית ולהיות בצמיחה עסקית ואישית.

אסטרטגיה Strategy

במסלול זה אנחנו מקבלים החלטות אסטרטגיות בסיסיות, עושים סדר ביסודות הפיננסיים, וגוזרים מהם תחזית עסקית ברורה ותכנית שיווק.

חיים Life

מסלול שיחזיר אותך בחזרה לחיים שאיבדת ברגע שבחרת להיות מתפעל ולא מנהל. העבודה כוללת יצירת תכנית פעולה ברורה, כשאני מלווה אותך בהטמעה, כך שבעוד 3 חודשים לא תאמין איך עבדת אחרת עד היום.

התמדה Diligence

במסלול זה נבנה יחד את ספר הנהלים של העסק ונגדיר את תחומי האחריות של כל גורם בארגון, באופן שיאפשר לשמור על שיגרת ניהול של עסק מצוין שלא מופתע משינויים.

תודעה Mind

רבים מהעצמאיים חיים חיי הישרדות ולא חיי יצירה והגשמה. מסלול ה- MIND עוסק במודעות וגמישות מחשבתית, במה שתלוי בנו ובמה שלא, בהפסקת ההתקרבנות וביצירת הפרדה בין בעל העסק לבין העסק.

הקשיבו ללקוחות שלנו

אודות ארנון קידר

היי, שמי ארנון קידר, בן 41 מחיפה. ב-2005 הקמתי את העסק הראשון שלי, שמעניק עד היום שירותים למוסדות וארגונים בכל תחומי המשק, מעיריית חיפה, דרך קפה גרג, רשת KSP, משרדי עו"ד וחנויות.

ארנון קידר - צמיחה עסקית ואישית

לאורך 15 השנים כבעלים  ומנהל פעיל בעסק ראיתי עסקים קמים ונופלים, חוויתי בעצמי עליות ומורדות, למדתי לגייס ולפטר עובדים, להתמודד עם אתגרים ניהוליים, גיוסי אשראי וכל חוליה בעמוד השדרה העסקי. 

לאחר שנים של למידה  והתפתחות, אני נעזר בידע והנסיון שרכשתי כדי ללוות ולהוביל אנשים אל ההצלחה וההגשמה שלהם – זו השליחות שאיתה אני קם בבוקר.

אני מזמין אתכם לשאול מהי קפיצת המדרכה הבאה בעסק שלכם, ולדבר איתי. 


ברוכים הבאים,
ארנון קידר

שאלות נפוצות על שיטת ארנון קידר לפיתוח ולצמיחה

כל מסלול ומסלול הוא עולם ומלואו. אני מעוניין להוביל למצב בו תבחרו את המסלול או המסלולים המדויקים עבורכם כך שתזכו לקבל את התועלות הנהדרות והנכונות בדיוק עבורכם. לכן אני מזמין אתכם לשלוח לי הודעה או דוא"ל עם כל שאלה שיש לכם ו/או עם בקשה לתאם שיחת ייעוץ והכוונה ללא עלות או התחייבות. אני מבטיח לענות לכל פנייה ולשוחח עם כל מי שמעוניין לדבר איתי בנוגע לבחירת מסלול ודיוק הבחירה.

יש מסלולים שמשתלבים באופן טבעי זה בזה והשילוב ביניהם מעצים את החוויה ואת התוצאה. ניתן לשלב כמה מסלולים במקביל ואף ניתן לבנות תוכנית שתשלב את כל המסלולים יחד. על מנת להבין את המשמעות ואת האפשרויות יותר לעומק, כדאי מאוד לשוחח איתי ולהבין האם זה מה שנכון עבורכם. לפעמים עדיף לצעוד לאט ולהטמיע ולפעמים להתפתח במקביל בכמה מישורים.

ברור. ניתן לתאם פגישה חד פעמית או לרכוש חבילת שעות ולנצלן באופן שהכי נכון עבורכם. לעיתים זה הדבר הנכון, תלוי בנסיבות. גם כאן הייתי ממליץ להעלות את הכל על הכתב ולשלוח לי. מבטיח לתת תשובה כנה שתציע את הדבר הנכון ביותר שאני אאמין שיש לי להציע לכם.

לצערי לא. כל המסלולים דורשים שיתוף פעולה מלא שלכם ואנו באים לעשות עבודה משותפת, לתרגל ולהתאמן יחד על מנת להביא את התוצאה הרצויה לכם. אם אין בכם גרם של תשוקה לחוות, ולצמוח גם אם אהיה קוסם – אין קסמים בדבר הזה.
יחד עם זאת אם יש לכם את התשוקה והרצון לצמוח ולהתפתח, אתן את כל כולי עבורכם.
כמו כן, אם אני מזהה מראש אדם שעל אף כוונותיו הטובות ייתכן וייתקל בקשיים משמעותיים, אני אומר זאת מייד. לפעמים אני אפנה למסלול אחר כי אין מוכנות למסלול הספציפי או אמליץ על תהליך אחר או איש מקצוע אחר – תלוי בנסיבות. מה שבטוח לא אתחיל תהליך אם אינני משוכנע שהאדם שמולי יכול לצמוח בו ולהביא את התוצאה הרצויה.

בנוסף, אני שומר לעצמי את הזכות לעבוד רק עם מי שמתאים לי לעבוד. אני נמנע מלתת שירות לעסקים שאינם ערכיים או שהמוצר שלהם אינו מעניק ערך (שלא לומר מזיק) או לחילופין עסקים שעוסקים בפלילים – אני לא הכתובת.

את המסלול כן. את הדרך, לא. הדרך היא אין סופית וצמיחה היא דבר מבורך. הרצון להתחדד ולהשתפר הוא טבעי והרבה פעמים הלקוחות מקבלים תיאבון כי פתאום הדברים ברורים יותר ויש כלים ויכולות חדשות שיוצרים רעב בריא. כל אחד ואחת מתחילים את המסלול בנקודה אחרת ואני מתאים את עצמי לאנשים שנמצאים מולי. כאשר מסתיים המסלול יש כאלה שרוצים להמשיך בחייהם, להנות ממה שקיבלו עד כה ולהתמיד בעצמם בהטמעה וביישום. מנגד יש כאלה שרוצים להמשיך להתאמן, לצמוח ולהרחיב אופקים. לאלה יש לנו מסלולי המשך. זכרו, כל מותג יודע שתמיד יש את השלב הבא.

 פערי הידע והניסיון בין עצמאיים ובעלי עסקים בכל תחום הם עצומים. יש עצמאיים שלא יודעים לחשב מע"מ לבד ויש כאלה שיודעים לרכוש חברות ענק במיליוני דולרים. על כן בכל אחד מהמסלולים ועם כל אחד מהאנשים הניגשים אלי עם רצון לצמוח, חשוב לי קודם כל להרגיש את האדם שמולי, להבין מה הוא או היא מחפשים ולהציע להם רק את הפתרון הנכון להם בנקודת הזמן הנוכחית. מעבר לכך אני מתאים את התכנים לתוך העולם והתחום בו עוסק האדם שמולי וזאת מתוך מטרה להפיל כמה שיותר אסימונים ולהביא לתועלת הגדולה ביותר עבורכם.

התשובה היא שלרוב לא מוציאים מהשוטף. בין אם מדובר במסלולים ובין אם בייעוץ עסקי בכלל, מדובר בהשקעה. אולי בהשקעה החשובה ביותר שתעשו כבעלי עסקים. כראוי להשקעה מומלץ להוציא אותה באמצעות מימון פיננסי כלשהו או כסף ששמתם בצד לצמיחה ופיתוח. אם לא שמתם כסף בצד, זו בדיוק הסיבה שכדאי שתשנו גישה ותלמדו כיצד זה נהיה אפשרי באמצעות שינוי חשיבה והשקעה בעצמכם.

שאלה לגיטימית. תזרמו איתי רגע. אני טוען שלרוב יש שני מצבים: או שהבנת למה אתה צריך, או שתשאל את עצמך למה אני לא מבין שאני צריך. ייעוץ עסקי יכול לבוא מקושי ומבעיות כאלה ואחרות, אך יכול באותה מידה לבוא דווקא בעסקים מצליחים שמבינים שכדאי לשמוע עוד דעה ולהיעזר באנשי מקצוע מנוסים בכדי לעשות את הקפיצה ולעלות לשלב הבא.
לא צריך צרות כדי להביא עזרה, בדיוק להפך! דווקא שטוב עושים מהלכים מנצחים ומביאים הישגים שיבססו אתכם לשנים הקרובות. יחד עם זאת, אם חלילה נקלעתם לקשיים כדאי מאוד שתמצאו עזרה. בלי שינוי תודעה וזווית רעננה לפעמים המשחק נגמר עוד הרבה לפני שתבינו זאת.

ברוב העסקים שהם מותג, ייעוץ ואימון הוא דבר שבשגרה. שאלו את עצמכם ממי אתם רוצים ללמוד, מעסקים שהם מותגים המתייעצים, מתאמנים ומתפתחים על בסיס קבוע או מעסקים שהם פחות גדולים ומוכרים, חלקם הגדול בקשיים (קשיים זה לאו דווקא לא רווחיים, יש בעיות תפעול, ניהול עובדים וכו') שיודעים הכל עד שמתעייפים ונשחקים או חלילה נסגרים?
ממי תעדיפו ללמוד?

כן. ניתן לפרוס כל עסקה אצלנו לעד 12 תשלומים ללא ריבית בכרטיס אשראי (למעט דיינרס ואמריקן אקספרס).
רוצים לפרוס לשיקים? גם אפשרי! ניתן לחלק עד 6 שיקים למסלול בודד או עד 10 שיקים למסלול כפול או יותר*
*בכפוף לאישור חברת האשראי המבטחת את השיקים.

ארנון קידר - צמיחה עסקית ואישית

צרו קשר עוד היום, ונתאם לכם שיחת היכרות ראשונית ללא תשלום

צרו קשר עוד היום, ונתאם לכם שיחת היכרות ראשונית ללא תשלום

ארנון קידר - צמיחה עסקית ואישית

קבעו לי שיחה היכרות עם ארנון קידר