ייעוץ עסקי - להפוך לעסק מצוין

ייעוץ עסקי על הנייר, מטרתו היא לפתור בעיות ואתגרים בעסקים. גם אם הייעוץ יהיה איכותי ומועיל החלק הקשה לרוב עבור בעלי העסק הוא היישום או ליתר דיוק – הטמעת היישום. יש בהחלט בעלי עסקים המסוגלים לבצע וליישם לבדם והם רק מעוניינים בייעוץ כדי לקבל זווית ראייה נוספת או שונה לפני הביצוע. יחד עם זאת, רוב בעלי העסקים לא יזכו להגיע לשלב של קטיפת הפירות ללא ליווי צמוד של יועץ מנוסה ומיומן שמבין לאיפה העסק צריך ויכול ללכת ורותם יחד עמו את בעלי העסק לעשייה מדויקת, אימון תמידי והישגיות המייצרת הצלחה. עוצרים רק כאשר הגענו ליעד – בתמונת הניצחון.
כל תהליך ייעוץ עסקי, קצר וארוך כאחד, מתחילים בפגישת אבחון (דיאגנוסטיקה).
עשו לעצמכם טובה וקבעו עוד היום פגישה כדי לעשות את הצעד הראשון לעסק מצוין.

ייעוץ עסקי​ - ארנון קידר

יוצאים לדרך...

פגישת אבחון (דיאגנוסטיקה)

בפגישת אבחון נסקור יחד את נתוני העסק ונבין את מצבו, את נקודות החוזקה ומנגד את נקודות החולשה והתורפה שלו, האם יש לעסק תחזית עסקית לשנה הקרובה כמו גם ל-5 השנים הקרובות? האם התוכנית נבדקת ומאומתת עם המציאות?  האם לעסק יש תוכנית שיווק לשנה קדימה?  מהם הכלים השיווקיים של העסק והאם הם תואמים את המטרות ומשיגים את התוצאה? האם יש יעדי מכירות ומי מדייק אותם ובודק שהם מתגשמים? האם יש הגדרות תפקידים מדויקות בעסק ולכל אחד ברור מה הוא עושה ומה לא? מה האסטרטגיה העסקית? האם היא תואמת את התחזית העסקית ואת התוצאות כמו גם את החזון, את ערכי העסק והנרטיב של העסק? האם לעסק יש חבילות מוצרים? מה הבידול של העסק בפועל? איך אתם בשיתופי פעולה יעילים? האם יש תוכנית תגמול לעובדים, לקוחות ושותפים לדרך? האם אתם עסוקים כל היום במעגל הפנימי של העסק ולא יכולים לנשום, לתכנן, לבנות אסטרטגיה ולהגשים את עצמכם? האם העסק מרוויח את מה שתכננתם שהוא ירוויח? האם אפשר יותר? 
יש כל כך הרבה שאלות ועל כולן נענה יחד בפגישת אבחון. אני לא יודע מה תעשו לאחר פגישת האבחון אבל דבר אחד בטוח – במקרה ה-"גרוע" תקבלו זווית ראייה אמיתית, מקצועית, שונה ואובייקטיבית על העסק שלכם. לאחר הפגישה תחליטו בעצמכם כיצד לפעול.  

💡 כדאי לדעת

  • אורך המפגש הוא שעתיים.
  • מחיר המפגש 1200 ש"ח לא כולל מע"מ. התשלום על המפגש מתבצע מראש
    בהעברה בנקאית / כרטיס אשראי (עד 3 תשלומים ללא ריבית).

ייעוץ וליווי עסקי - המסע ליצירת עסק מצוין

לאחר מפגש האבחון, נופלים אסימונים – הרבה אסימונים.
ישנן המון נקודות לדיוק, ייעול ושינוי על מנת להוביל את העסק, בסופו של דבר, להיות מותג הן בנראותו והן בהתנהלותו.
התהליך דורש שיתוף פעולה, חשיבה יוצאת דופן, שיתוף פעולה של כל העוסקים במלאכה והתמודדות עם מצבים שונים, מאתגרים במיוחד, וכן יש מחיר. למצויינות יש מחיר,  אך סופו של התהליך – עוצמתי ביותר, העוצמה אשר בלהשיג ולהגשים.
מה מגשימים? תמונת הניצחון. אותה תמונה שאתם כל כך רוצים להגשים אותה, תמונה המשקפת עבורכם את כל מה שרציתם וחלמתם.
זה יכול להיות ביטחון כלכלי, חופש וזמן משפחה או פנאי לתחביבים, חלום של ניהול מדויק והשקט הנפשי לדעת שהעסק עומד ביעדים ומה המשמעות של זה עבורכם. לכולם יש חלום – 
תמונת הניצחון שווה את כל התהליך.
על מנת להגשים נדרש תהליך עבודה מסודר אותו מוביל יועץ עם ניסיון בעסקים  שמבין מה הוא עושה.  אני אוכל להתוות דרך ברורה לעסק שלכם , ליצור יחד עמכם שינויים בריאים במגוון נושאים כגון: ניהול קליטת ופיטורי עובדים, נהלי עבודה "עשה ואל תעשה", עבודה על ערכי העסק, נרטיב וחזון ומשם לדרך הביטוי של כל אלה במוצרים, בחבילות המוצרים, בתמחור ומשם כנגזרת גם בשורת ההכנסות והרווחים. נבנה תוכנית עסקית, תוכנית שיווק ונקבע יעדי מכירות, נייצר שיטה ומנגנונים כיצד להיצמד לתוכניות וליעדים מבלי לחשוש מהם וניתן את הכל בכדי לעמוד בהם. נעבור על המוטיבים של עסקים מצוינים ונשריש אותם בעסק שלכם תוך הקפדה על הטמעה לטווח ארוך מתוך רצון להפוך אתכם למותג שמתנהג כמו מותג.
הצטרפו אלי למסע ליצירת / הפיכת  העסק שלכם למצוין. היש יותר מרגש מאשר להצליח להיות מצוין?

 

💡 כדאי לדעת

  • מחירו של תהליך ייעוץ וליווי עסקי משתנה בהתאם למספר פרמטרים: גודל העסק, כמות העובדים או המחלקות בו, מטרות העסק וכמות הפעולות הנדרשות לביצוע.  
  • על מנת לתת לכם הצעת מחיר מדויקת עבורכם, אני מזמין אתכם להשאיר פרטים ולרשום לי קצת עליכם ועל העסק שלכם.  אני מבטיח לקרוא בעיון ולחזור אליכם.
  • תהליך ליווי מקצועי נמשך לאורך 6 חודשים לפחות. 
  • אם התהליך מרתיע אתכם בגלל אורכו – אמליץ לכם לקחת תחילה את אחד הקורסים שלנו, ללמוד על האלמנטים של עסק מצוין ולהתחיל עבודה עצמאית בעסק שלכם תוך כדי הקורס עם ליווי של הצוות שלנו. לאחר הקורס כבר תהיה לכם תמונה מדויקת של מה הצורך האמיתי שלכם ותוכלו לפעול בהתאם.
למידע נוסף ותיאום פגישה