לשם הבהירות אני אסקור בקצרה ואסביר דברים חשובים שישפכו אור על כל מה שמעניין אתכם. אם בכל זאת בסופו של    דבר תהיינה שאלות או דילמות נוספות      אני אשמח לשוחח או לפגוש אתכם ולתת מענה.

לעיתים רחוקות מגיעים אלי לקוחות לייעוץ חד-פעמי ואם אתם אלה שצריכים עזרה נקודתית אני אשמח להיות עבורכם גם למטרה זו. בסופו של דבר רוב הלקוחות מגיעים אלי מאחת הסיבות הבאות:

 1. /1/ פתיחת עסק ללא ידע או ניסיון וחשש לצאת לדרך מבלי לדעת מה עושים.
 2. /2/ משהו בעסק הקיים לא עובד ודחוף לפתור את זה כי זה משפיע עליהם וכואב להם עכשיו במיידי. 
 3. /3/ הם מעוניינים לשפר משהו נקודתי בעסק שלהם.
 4. /4/ העסק שלהם נהדר והם מעוניינים לקחת אותו לשלב הבא ומעוניינים בזווית חשובה נוספת וליווי התהליך.

// איך נראה ייעוץ וליווי עסקי ביום יום שלכם?

לאחר שיחת היכרות טלפונית קובעים מפגש אישי ראשון לאפיון מעמיק  יותר וצוללים לעובי הקורה ולעומקם של הנושאים. לאחר מכן אני מבין מהן האפשרויות הנכונות ביותר עבורכם ואז אציע בדרך כלל מספר אפשרויות לבחירה. האפשרויות כולם מתייחסות למה שנאמר במפגש בינינו, כלומר לנקודת המצוי לעומת תמונת הניצחון המבוקשת בסוף תקופת הליווי ולשם אנו מכוונים.

ליווי סטנדרטי הוא ליווי בו אני פוגש את הלקוח שללי אחת לשבוע למשך שעתיים, בהן אנו עוברים על הדברים החשובים של השבוע, בודקים מטרות ויעדים ואיך אנו עומדים אל מולן. מוודאים ביצוע משימות, מאתרים אתגרים ודילמות שצצו ומטפלים בהם, לבסוף מתכננים את השבוע הקרוב שלפנינו.

מעבר למפגש השבועי לכל לקוח שלי יש  אפשרות לשוחח איתי שעה נוספת לאורך השבוע, וזאת על מנת לתת מענה לדברים המהותיים מבלי שיצטרכו להמתין  עד לפגישה הבאה.

בנוסף ניתן להסתמס בווטסאפ או לשלוח מיילים ולקבל מענה תוך 24 שעות לרוב (למעט נושאים עמוקים יותר שדורשים יותר זמן מחשבה ובדיקה). המטרה היא לעודד התקדמות לאורך כל ימי השבוע ולא רק בימי הפגישה.

הליווי מתבצע לאורך תקופה של 3-6 חודשים. לאחריה יש המעוניינים להמשיך באותו אופן ויש כאלה שמסתפקים בלמידה ובכלים שקיבלו ומבקשים מפגש פעם בחודש, ברבעון או בשנה – מה שתחליטו, עתה הכדור בידיים שלכם.

// מהם המסלולים הקיימים?

המסלולים הקיימים נבנו לאנשים שבאים ממוקדים עם צורך ללממוד או לפתור נושאים ספציפיים. העסק שלהם מתנהל היטב או שנמצא בשלבי בנייה והם לא זקוקים לי לראייה הכוללת והרחבה אותה אני מספק בליווי שוטף, הם רוצים פוקוס רק על משהו מסויים.

ישנם מגוון רוחב של מסלולים אותם ניתן להכיר בחוברת המידע שלי או בשיטוט באתר תחת רובריקה ״ קורסים ״ . לעיתים הלקוח יודע בדיוק מה ברצונו לשפר ולפעמים אני לומד ומבין מה חשוב לאדם שיושב מולי ומציע את האפשרויות הנכונות ביותר עבורו.

// מה הפתרונות לרוב?

במקרים מסויימים אמליץ על ליווי חודשי קבוע לאורך 3 או 6 חודשים. במקרים אחרים אמליץ על מסלול אחד ספציפי, ובמקרים מסויימים אמליץ על שילוב של שני מסלולים יחד כדי שהלקוח יפיק מקסימום תועלת. את שני המסלולים ניתן לקיים במקביל – שני מפגשים בשבוע או אחד אחרי השני – כלומר 3 חודשים לעסוק בנושא אחד ומיד בסיום לאורך 3 חודשים. הבאים לעסוק בנושא השני.

לרוב אני אציע גם אפשרות לשילוב בין המסלולים לבין ליווי שוטף. אני אתן דוגמא: לקוח רמעוניין בשיפור משמעותי במכירות למשל. במקרה זה ברור שהאוטומט שלי הולך להציע לו את מסלול ה- HEART שלנו העוסק במכירות. במקביל אני מזהה שבעל העסק עסוק מאד בתפעול ולא מצליח לנהל את העסק כראוי. במקרה כזה אמליץ על שני מסלולים במקביל. אחד העוסק ביציאה מתפעול לניהול (מסלול LIFE) בשילוב מסלול המכירות (מסלול HEART). או שאמליץ על ליווי שוטף שמטפל בכל הנושאים התפעוליים והניהוליים יחד ובמקביל אעבוד איתו בשעות אחרות לחלוטין ובזווית אחרת רק על מכירות.

אם באמת באתם לעבוד - אני מחכה לכם במגרש

💡 איך נרשמים למסלולים?

 1.  לוחצים על הכפתור ״קבע לי פגישה״ ומשאירים את   פרטיכם. 
 2.  אנחנו מתאמים שיחת היכרות – ללא עלות.
 3.  אנחנו מקיימים מפגש אפיון – ללא עלות.
 4.  אני מקבל החלטה אם אני מאמין בתהליך ומאפשר אותו.
 5.  אתם מקבלים החלטה אם להיפרד או לצאת לדרך. 

 

elements-28

💡 למה לעבוד דווקא איתי?

 • אני מנוסה
 • כבר אחרי שיחה אחת תדעו שיש לכם על מי לסמוך
 • אני נצמד אליכם ל-3 חודשים על מנת להבטיח הטמעה
 • אני מתאים את התוכן באופן מדוייק אליכם
 • אני עובד רק עם מי שאני מאמין שאני יכול להצליח איתו
למידע נוסף ותיאום פגישה