ארנון קידר - ייעוץ ואימון עסקי

ארנון קידר יועץ עסקיהי,
שמי ארנון קידר, בן 40 מחיפה. כבר למעלה מ-20 שנה בעסקים, מתוכן כ-15 שנה  בעלים של בית דפוס, סטודיו לעיצוב גרפי, משרד שיווק, פרסום ומיתוג.

לאורך השנים צברתי ידע וניסיון הן בניהול עסקים, ניהול עובדים, קריאת דוחות כספיים והבנתם, עבודה מול בנקים וגופים פיננסיים אחרים, התמודדות עם אתגרים עסקיים וכמובן כל מה שקשור לשיווק, פרסום, מיתוג ומכירות.

כבר מזמן ידעתי שהייעוד שלי הוא להביא מהידע ומהניסיון שלי לאחרים ועל כן התחלתי לבצע פעולות על מנת לשלב בתוך העסק שלי, את עולם הייעוץ העסקי, אימון לצמיחה במכירות 
והטמעה של תהליכי עבודה דרך ליווי אישי ומקצועי על מנת לוודא שהכל באמת קורה במציאות.

מצאתי שהידע הקיים שלי בשיווק, מיתוג ומכירות מהווה שילוב נהדר עם תחום הייעוץ וכי ממש כפי שדמיינתי – הכל הולך ומתגבש לעסק אחד המעניק ללקוח עולם שלם של פתרונות לרבות ייעוץ עסקי עם אוריינטציה שיווקית בדגש על הגדלת מכירות.

אין דבר מרגש מלעשות הבדל בחייהם של אנשים, להשפיע ולתת ערך אמיתי.

הייעוץ והליווי אותם אני מעניק, הם מיוחדים כיוון שאני יועץ שלא מחכה שכל התשובות יבואו מכם, אני יוזם רעיונות בעצמי. לאחר בחינת הכדאיות במישור הכלכלי, אני פה בשביל ללוות אתכם בתהליך ההגשמה.

מסע העצמאי לרוב הוא מסע מאתגר, מלא רגשות ועלול להפוך לקשה ומתיש.
מה שמאוד יכול לעזור הוא איש אמון שהולך איתך בדרך, מישהו שמעודד אותך לכוון גבוה, מישהו שנותן לך וודאות בדרך הבודדה הזו ואומר לך שאתה נמצא בכיוון הנכון, מישהו שמוודא שאתה מבצע כמות מספקת של פעולות רלוונטיות וממוקדות על מנת להיות במסלול של הצלחה ועמידה ביעדים, מישהו שמנחה אותך, ממשב אותך, מעצים אותך, או במילים אחרות – נהיה איש אמונך.

אשמח להיות איש אמונך בתהליך הצמיחה שלך.

בברכה,
ארנון קידר

למידע נוסף ותיאום פגישה