ארנון קידר - ייעוץ וליווי לפיתוח וצמיחה עסקית ואישית

״השליחות שלי היא ללוות ולהעצים, להעניק מעצמי, תודעתי וניסיוני במטרה להוביל להצלחה והגשמה אנשי עסקים בפרט ובני אדם בכלל.״ 

היי,

שמי ארנון קידר, בן 41 מחיפה.

את דרכי בעולם העסקים התחלתי בגיל מאד צעיר. כבר בנעוריי ניהלתי הפקות של מסיבות ואירועים, העסקתי צוות יח״צ, מאבטחים, חתמתי הסכמים עם אומנים ותקליטנים מהארץ ומחו״ל. בקיצור, הרבה מאד ניסיון בעולם בו לא היה אינטרנט, לא היה פלאפון, רק זוג רגליים ופה, ובאמצעותם רכשתי הרבה מאד קשרים, חברים ומערכות יחסים.

לימים פעלתי בתחום השיווק מספר שנים ובשנת 2005 הקמתי את בית הדפוס והסטודיו לעיצוב גרפי – ׳מנטורס׳, המעניקה שירות למגוון רחב של עסקים, מוסדות, עיריות ורשתות מותגים כגון: גרג, בורגר-סאלון, לג׳נדה, KSP ועוד רבים וטובים.

לכל אורך 15 השנים בהן הייתי פעיל כבעלים ומנהל פעיל בעסק, ראיתי, הפנמתי ולמדתי תהליכים פנימיים וחיצוניים בתחומים שונים ומגוונים. ראיתי עסקים נופלים וקמים, הצלחות מסחררות וכישלונות צורמים, ראיתי וספגתי המון. גם ב-׳מנטורס׳ ההצלחה לא הגיעה בן לילה. ידעתי עליות ומורדות, העסקתי לאורך השנים מאות עובדים, למדתי לגייס ולפטר ולהתמודד עם אתגרים ניהוליים. התמודתי עם קשיים כלכליים וגיוסי אשראי ברגעים להם נדרשתי לכך, ידעתי אתגרים מנטליים, שיווקיים ולמעשה בכל חוליה בעמוד השידרה העסקית. חוויתי תהליכי מכירה בהם קיבלתי גם את ה-״לא״ וידעתי להנות גם מה-״כן״. למדתי לעבור מעסקאות של 3 ספרות ל-4 ספרות ו-5 ספרות, ולעבור ממחזורים של 5 ספרות ל-6 ספרות, ולשמחתי גם ל-7 ספרות. למדתי ניהול מערכות יחסים עסקיות מהן צמחתי ברמה המנטלית והתבגרתי עם העסק וזו גם הייתה השעה להבין שהגיע הזמן להמשיך לאתגר הבא. ידעתי לצאת מאזור התפעול לאזור הניהול והצמיחה ולעבור באופן חד לתחום החדש שכה מרגש אותי. 

כשאני קם בבוקר אני מבין שאת הידע והתובנות שיש לי אני רוצה להביא לידי ביטוי בדרך הליווי וההעצמה. להוביל בני אדם אל עבר ההצלחה וההגשמה שלהםץ אתם קולטים? להתפרנס מהצלחה והגשמה של אחרים – זה עוצמתי וסוחף וזו השליחות שאיתה אני קם בבוקר והולך לישון בלילה. אני יועץ אקטיבי, לא רק מלמד, אלא גם מעלה רעיונות והולך איתכם את הדרך, באש ובמים, כתף אל כתף עד שתגיעו אל היעד. 

אין דבר מרגש מלעשות הבדל בחייהם של אנשים, להשפיע ולתת ערך אמיתי.

אני מזמין אתכם לשאול את עצמכם – מה חסר לכם? מה היא החוליה החסרה לכם כדי לעשות את הקפיצה לרמה הבאה? מה היא תמונת הניצחון שלכם בעוד שישה חודשים ומה אתם עושים איתי עכשיו כדי להגיע לשם?

דברו איתי, שאלו אותי. אני בוחר להיות כאן עבורכם, זו השליחות שלי ואני אהיה מאושר ללוות ולהעצים גם אתכם בדרככם אל ההצלחה וההגשמה שלכם.

אשמח להיות איש אמונך בתהליך הצמיחה שלך.

                                                                                                                                                                                                                                                                                               ברוכים הבאים,