יוצרים וודאות בתוצאות המכירה שלכם !

חושש ממכירות? נתקלת בהתנגדויות? מתקשים להכיל את המילה לא? מתקשים למכור במחיר הרצוי? יש לי ניסיון ויש לי פתרון ! השאירו פרטים ואעזור גם לכם לפרוץ קדימה ולצמוח

הצעד הראשון לוודאות במכירות מתחיל כאן

אני מבטיח להביא אתכם לשיפור בתוצאות המכירה שלכם. יחד ניצור וודאות עבורכם

בואו ללמוד 1 על 1 כיצד להתחבר לשליחות, לתת ערך וממש להנות ממכירות ​

ארגז כלים שלם המכיל את כל הנדרש בשביל ליצור וודאות בתוצאות

27 שנות ניסיון במכירות ויצירת מערכות יחסים עם לקוחות, נגישות למענך ומוטמעות איתך

"מחנה אימונים" 3 חודשים אינטנסיביים עם תוצאות חזקות והתפתחות אישית אדירה

על מה נעבוד יחד כדי לשפר את תוצאות המכירות?

יצירת תודעת
"יש"

שחרור חסמי מכירות, חיבור לשליחות ולערך שאתם מעניקים, הקפדה על דיבור מעצים ושפה נקייה, פוקוס על הצלחות ועל מה שתלוי בנו, תמחור ממתג, יצירת אנרגיה והבאתה לכל תהליך המכירה

טיפול בהתנגדויות הרלוונטיות לך

יקר לי, אני צריך להתייעץ, אני צריך לחשוב על זה, אני צריך עוד זמן, אין ל כסף, אחרי החגים - כל אלה ועוד מעידים על כך שהלקוח חושש או שלא פתרנו לו את הכאב! יחד נלמד כיצד למנוע התנגדויות עוד לפני שהן צצות (רמז - תודעה) וכיצד להתמודד ולפתור התנגדויות שבכל זאת עלו, לקבל אותן בהבנה ובחיוך, לפתור אותן ולסגור עסקה מצוינת לכל הצדדים.

חשיבות ביצירת מערכות יחסים

איך להתחבר נכון לאנשים ועדיין להיות מסוגל למכור להם את הפתרון המדויק להם ובמחיר הנכון לנו.
כיצד לבנות מערכות יחסים מוצלחות שיאפשרו רכישות חוזרות והמלצות לרוכשים פוטצנאלים נוספים

גם אם זה מרגיש חם - זה לא קיים עד שזה לא נחתם !

יש מרחק קטן לכאורה בין להוביל, להתחבר ולפתור התנגדויות, לבין להשלים את העסקה ולהחתים את הלקוח. עבור רבים המרחק הוא עצום כי הם פשוט לא יודעים להשלים את העסקה. ברגע האמת קורים דברים ועסקאות יורדות לטמיון. מצב זה דורש טיפול מיידי גם ברמת התודעה וגם ברמת האימון. כאשר הערך ברור לכל הצדדים גם הטופס להחתמה וגם העט לחתימה, שוקלים הרבה פחות.

לשלוט בתהליך המכירה

ללמוד איזה שאלות כדאי לשאול, להבין מתי לשתוק ולהקשיב ומתי לדבר, כיצד להשתלט מחדש על תהליך ש-"ברח" לנו וכיצד להוביל את הלקוח לומר לנו בדיוק מה הוא הפתרון הנכון והמדויק עבורו ולהשלים את העסקה

אימון מקיף לכל צורך אפשרי

אימון הוא אין סופי. יחד נאזין לשיחות טלפון שלכם, ננתח את השיחות לעומק, מה נכון וכדאי לעשות יותר ומה שגוי וכדאי לעשות פחות. נבין איך האנרגיה בשיחה וכיצד להביא אותה לטמפרטורה המדוייקת, נתרגל כל התנגדות אפשרית וכיצד ניתן לפתור אותה עבור הלקוח, ניצור הרגלים חדשים במטרה להתחבר טוב יותר לשליחות ולעשייה, נקבע שיגרת יום חדשה הכוללת שיחות מכירה, פולו אפ והצלחות.

הקשיבו ללקוחות שלנו

5/5אודות ארנון קידר

 

היי, שמי ארנון בן 42 מחיפה. כבר 27 שנה עברו מהיום בו לקחתי חלק בהפקת האירועים הראשונה שלי. ברגליים, ללא אוטו וללא טלפון נייד משוכלל, יצאתי להכיר המוני אנשים כדי ליצור חיבור, לדעת מי הם, מה חשוב להם ולגרום להם לבוא לחגוג יחד איתי באירועים שהייתי מפיק. שלא יהיה לכם ספק, הם נהנו גם כי סיפקתי מוצר טוב אבל חזרו שוב שוב לשלם באהבה והמליצו לחברים נוספים לבוא גם, בעיקר בזכות העובדה שהיה אכפת לי מי הם, שהתייחסתי אליהם בכבוד והערכה ושלא הייתי עסוק רק בכיס שלי אלא בחוויה שלהם. 

כבר אז למדתי מכירות שבוע אחרי שבוע, תרגלתי יום יום את אומנות יצירת מערכות היחסים, למדתי להקשיב, נהנתי מהעשייה ומהשמחה שהבאתי לחייהם של אנשים, היה אז חיבור מטורף של אנרגיה, הדדיות והצלחה. 

לימים פתחתי עסקים שונים בכולם תפקידי הניהול והמכירות היו על כתפיי. זה למעשה האימון האמיתי. לתרגל יום אחרי יום את לב העסק המכירות, ללמוד לעבור ממחזורים של 4 ספרות ל- 5 ספרות, לאחר מכן ל- 6 ול-7 ספרות, להתמודד עם אכזבות, לחגוג הצלחות, להביא את עצמי למגרש, יום אחרי יום ולתת את כל כולי למטרות שמולי.

יעידו לקוחותיי לאורך השנים שנתתי עבורם הכל, לא ממקום של חולשה אלא ממקום של מותג שנותן את הטוב ביותר לפי סטנדרטים גבוהים ויודע גם לקבל תמורה בהתאם, במחיר ראוי התואם את השירות.

אם אין שירות, אם אין הקשבה, אם אין הבנת לקוח וחיבור ופתיחת מערכת יחסים – אם אין את כל אלה אתם רק מוצר ומחיר ואם אתם לא הזולים ביותר או לבד בשוק – אתם בצרות. כאשר מכירות מתבצעות לא לגמרי כמו שתכננו הן מייצרות הרבה מתח, חוסר וודאות וסבל. מכירות שמתבצעות נכון, מייצרות לרוב וודאות ושקט נפשי לשני הצדדים.

בשנים האחרונות אני מביא מניסיוני עבור אחרים. אני עוסק בייעוץ עסקי במשרה מלאה ולקחתי על עצמי משימה והיא לעזור לאחרים לצמוח ולהגשים את עצמם בעסקים שלהם בפרט ובחיים בכלל. הדבר האהוב עלי הוא להוביל אנשים להצלחה במכירות. ללמד אותם לאהוב מכירות, להתחבר לכך מבלי לסבול, לפרוץ חסמים ולעשות צעדים משמעותיים אל עבר הוודאות בעצמם וביכולות שלהם. אני מתפרנס מהצלחה של אחרים וזה מרגש ברמות שקשה להסביר.

מכירות זו נקודה רגישה ומאתגרת לכל כך הרבה אנשים. המילה "מכירות", מילה אחת עם המון עומק ומשמעות שלעיתים הם ההבדל בין עצב גדול לשמחה אדירה. זו זכות גדולה עבורי להוביל אנשים מעצב לשמחה ולהגשמה הגבוהה ביותר עבורם.

אשמח להיות לעזר ולהשראה גם עבור כל אחת ואחד מכם.

שלכם,

 

הצעד הראשון לוודאות במכירות מתחיל כאן

בואו נדבר!

צרו קשר עוד היום, ונתאם לכם שיחת היכרות ראשונית ללא תשלום
לתיאום שיחת היכרות עם ארנון קידר ללא תשלום